Najbliższe warsztaty

  Od 21 maja (poniedziałek) do 25 maja (piątek) można przyjść do galerii  o dowolnej porze i samodzielnie stworzyć prezent dla mamy korzystając z naszych materiałów. Może to być coś z biżuterii, filcowania, decoupage… Można przynieść swoje pudełko i je ozdobić. Cena zależna jest od zużytych materiałów (średnio 20-50zł).

26 maja o godz. 10.00 w Dzień Matki poprowadzę warsztaty Sutaszu dla początkujących, serdecznie na nie zapraszam – zapisy w Wodzisławskim Centrum Kultury 🙂  cena 65zł/ os.

16 czerwca o godz. 15.30,  odbędą się w Galerii warsztaty tworzenia Świec od podstaw, cena tego warsztatu to 90zł/ osoba.

Zajęcia dla dzieci: w każdy czwartek o 16.00 malarstwo i rysunek 75zł/miesiąc zajęć, w każdą sobotę o 10.00 rękodzielnicze cena 25zł/1,5 godz. zajęć. Można też wykupić zajęcia o dowolnej porze w tygodniu!!

Zajęcia dla dzieci 3-4letnich prowadzę w Wodzisławskim Centrum Kultury w każdą środę o godz.10.00. Można jeszcze dołączyć do grupy!

Inne zajęcia dla młodzieży i dorosłych: jesteśmy do dyspozycji w galerii zawsze od 9.00-17.00 dlatego zachęcamy do zapisów indywidualnych na wszelkiego rodzaju warsztaty w tym czasie. Wystarczy dzień wcześniej umówić się telefonicznie lub e-mailowo (biuro@tygielrozmaitosci.pl). Jeśli jest potrzeba to zostajemy po godzinach więc po 17.00 też można przyjść i się czegoś nauczyć 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.