tygielrozmaitosci.pl

Tygielrozmaitości.pl – biznes, praca, lifestyle

stylowe wieszaki do przedpokoju
Dom

Jak wybrać stylowy wieszak do przedpokoju?

Wieszak to niezbędny element wyposażenia przedpokoju. To dzięki niemu jesteśmy w stanie zapanować nad rozgardiaszem, który szybko powstaje wśród ubrań. Jak wybrać stylowy wieszak, który będzie ozdobą korytarza?

Wieszaki nowoczesne

Stylowe wieszaki do przedpokoju w nowoczesnym wydaniu zadziwiają formą. Bardzo ciekawie wyglądają wieszaki w postaci napisów, które witają nas już od progu. Jest to dobry sposób na umieszczenie pozytywnego przekazu, który będzie poprawiał nam humor, gdy tylko na niego spojrzymy.

Nowoczesne wieszaki często są bardzo proste i surowe. Kilka połączonych ze sobą kwadratów, konstrukcja z heksagonalnych ramek czy listewka z otwieranymi haczykami. Tak skonstruowane wieszaki są praktyczne, ale również zaskakujące.

Nowoczesne wieszaki często są wykonane z metalu lub tworzyw sztucznych. Dzięki temu są trwałe i świetnie wpisują się w nowoczesną stylistykę.

Wieszaki drewniane

Drewno jest materiałem, które w naszych mieszkaniach jest bardzo często wykorzystywane. Jest ponadczasowe i eleganckie.

Drewniane wieszaki idealnie wpisują się we wnętrza nowoczesne, rustykalne czy industrialne. Stylowe wieszaki do przedpokoju z drewna mogą przyjąć prostą formę pojedynczych haczyków, imitować drzewa w lesie czy różnej wielkości kropki.

Do przedpokoju, który jest większy można skusić się na wieszak stojący. Prosty, składający się z kilku nóg wieszak będzie idealnie pasował do korytarza w stylu skandynawskim. Warto postarać się o wieszak delikatnie pobielony, który nie tylko rozjaśni przedpokój, ale będzie idealnie wpisywał się w skandynawska stylistykę.

Kiedy wybrać wieszak stojący?

Stojące stylowe wieszaki do przedpokoju to nie jest propozycja, na którą każdy może sobie pozwolić. Wieszaki stojące wymagają odpowiedniej przestrzeni. Koniecznie trzeba pamiętać, że wieszak, na którym powiesimy kilka ubrań nie może dotykać do ściany, gdyż szybko ją ubrudzi.

Stojące wieszaki sprawdzą się wyłącznie w szerszych korytarzach. Mając wąski przedpokój, warto poszukać innych rozwiązań.

Wieszaki wiszące nie wymagają dużej przestrzeni. Wystarczy kawałek ściany nad szafką na buty, by niewielki wieszak mógł się zmieścić. Jest to rozwiązanie, które wymaga mniejszej ilości miejsca. Sprawdzi się w przedpokojach, które są wąskie i długie.

Do niewielkiego korytarza warto wybrać wieszak, który można rozkładać i powiększać w miarę potrzeby. Dzięki temu w momencie, gdy nie ma dużo odzieży wierzchniej wieszak można złożyć. Taka aranżacja sprawi, że hol będzie wydawał się większy i przestronniejszy.